Η Ολυμπιακή Ζυθοποιία ανοίγει και πάλι τις πόρτες του ζυθοποιείου της στη Ριτσώνα, Ευβοίας, το Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2022, 10.00-16.00, στο πλαίσιο συμμετοχής της στην πρωτοβουλία «Ανοιχτά Ζυθοποιεία», που διοργανώνει – για ακόμη μια φορά μετά από τρία χρόνια – η Ελληνική Ένωση Ζυθοποιών.
Αύξηση πωλήσεων 8,7% η Μπάρμπα Στάθης το 2023
Η σπουδαιότητα του asset του ομίλου Μπαρμπα Στάθης στον μητρικό όμιλο Vivartia επιβεβαιώθηκε για ακόμα μια φορά, με τις επιδόσεις του 2023 να διατηρούν ανοδική